תספורת לכלב

 
 

ספא דוג – תספורת לכלב לא רק כטרנד, אלא גם לבריאות

תספורת לכלב מומלץ לעשות לא רק בקיץ, אלא לכל אורך השנה – על פי הצורך. זאת משום שמדובר בטיפול שכולל מלבד קיצור השיער גם טיפולים אחרים שתורמים רבות לבריאותו של הכלב ולשיפור איכות החיים שלו
במסגרת תספורת לכלב בספא דוג, מספרת כלבים ניידת, זוכה החבר הכי טוב שלכם לקבל את הטיפול המושלם:

♦ תספורת על ידי ספר כלבים מקצועי – בהתאמה מושלמת לסוג הכלב ולעונה בשנה

♦ ניקוי אוזניים – לבריאות ולהיגיינה

♦ גילוח נקודתי של אזורים בעייתיים (אוזניים, כפות רגליים ועוד).

♦ גזירת ציפורניים – פשוט כי צריך...

♦ רחצה, ייבוש וסירוק – הפינוק המושלם.

♦ דילול השיער המת – למראה בריא ויפה יותר של השיער.

 

תספורת לכלב

 

ספרות כלבים – מקצוע לכל דבר

ספרות כלבים היא מקצוע לכל דבר, הנלמד בבתי ספר ברחבי הארץ. מספרות לכלבים איכותיות מעסיקות ספר כלבים מוסמך ומנוסה, אשר יוכל להעניק לכלב שלכם את השירות הטוב ביותר. אדם שאינו בעל ניסיון ואשר מבצע תספורת לכלב עלול לגרום לכלב פצע או כווייה. לכן חשוב להקפיד על כך שרק אדם מיומן יבצע את התספורת.


התמודדות עם כלבים חרדתיים

כמו בקרבנו, בני האדם, גם בקרב הכלבים קיימים כאלו חרדתיים או כאלו שלא ששים להגיע למספרה ולקבל תספורת לכלב. אולם, גם את הכלבים הללו צריך לספר מדי פעם, ולכן אנחנו בספא דוג ערוכים גם למקרים שכאלה. אצלנו ניתן לטשטש את הכלב או להרדימו, בכדי שלא יפצע חלילה במהלך התספורת בשל הלחץ והחרדה. את הפעולה מבצעים אך ורק אנשי מקצוע, הדואגים לבצע את הטשטוש או את ההרדמה בצורה הטובה ביותר. בספא דוג מספר את הכלב שלכם רק ספר כלבים מנוסה, היודע כיצד לנהוג גם בכלב פחדן, חששן או תוקפן.


ספא דוג לשירותכם

אז אם הכלב שלכם צריך להסתפר – אנחנו בספא דוג כאן לשירותכם. הזמינו עוד היום תור עבור תספורת לכלב, ומובטח לכם ולחבר הכי טוב שלכם שירות מצוין ויחס אישי (ואלה לא רק סיפורים אלא אמת לאמיתה). להתראות!

 

 

גרסה להדפסהגרסה להדפסה      שליחה לחברשליחה לחבר