תספורת כלבים, תספורות לכלבים – ספא דוג
מספרה ניידת לכלבים

 

 

בואו להיות חברים שלנו בפייסבוק

 

 

 
 

תספורת כלבים, תספורות לכלבים - ספא דוג

 
 

על תספורת הכלב, טיפוחו ומה שביניהם

לפרוות הכלב עם כל היופי שבה ישנו תפקיד מרכזי לפני הכול, תפקיד זה הוא הגנה על הכלב מקור, מחום ומכל מיני פגיעות גוף חיצוניות לכן, לא מומלץ לגלח את כל פרוות הכלב בזמן שמבצעים תספורת כלבים. אם עדיין אתם חפצים לגלח את פרוות הכלב למינימום שאפשר אנו בספא דוג, מספרה ניידת לכלבים ספא-דוג תמיד דואגים שגילוח הכלב ישאיר פרווה מינימלית באורך של סנטימטר.


הברשה ותספורת  כלבים

זה ידוע לכל שלכלבים יש נשירה עונתית, אנו ממליצים לעבור את תקופה זו ללא תספורת לכלב. הברשה מקצועית לכלב במספרה לכלבים כחלק מעשיית תספורת כלבים ומטיפול הטיפוח שכלבך אמור לעבור אחת לחודש עד חודשיים (תלוי בגזע הכלב ובמצב פרוותו), תעזור להפחית את הנשירה בצורה משמעותית. אצלנו, בספא דוג, כלבכם יקבל הברשה מקצועית, טיפוח וטיפול לכלב שתותיר אותו לא רק יפה ומבריק, אלא גם בריא ומאושר יותר...

 

מה זה גרומינג ולמה זה חשוב?

מומלץ תמיד לפנק את הכלב שלכם ולקחת את הכלב לטיפול טיפוח מפנק (Grooming) הכולל לא רק תספורת כלבים על ידי ספר כלבים מנוסה, טיפול זה כולל גם הברשות שיעזרו להסיר את כל השיער המת שיש לכלב, ניקוי אוזניו של הכלב שלכם, התרת הקשרים שנוצרו לכלב שלכם, קיצוץ ציפורניו של הכלב, כמובן שגם נוריד את שיערות כפות רגליו ולא נפסח על רחצה יסודית וייבוש, בקיצור כל הפינוק שהכלב שלכם יכול לקבל.

 

תספורת כלבים
 

 


טיפול בטפילים אצל כלבים

בישראל החמימה לאורך כל השנה אנו ניתקל בקרציות ופרעושים, אנו תמיד ניתקל בהם אם נסתכל טוב סביבנו. טפילים אלו יכולים לגרום לגירודים רבים לכלבנו, כמו כן גם לגירויים לא מעטים, אלרגיות בין היתר, אחד הדברים הגרועים אלו מחלות שעוברות בדם ועוד. תספורת כלבים נועדה, בין היתר, לסייע בטיפול נגד פרעושים וקרציות ובלחימה כוללת בנגע הטפילים בכלב.

 

איך מטפלים?

בימינו לא חסרים מוצרים שיעזרו לנו להגן על הכלב שלנו מטפילים אלו, חלק מין המוצרים הללו באים כתרסיסים, חלק כקולרים, אמפולות ועוד מספר דברים שאנו יכולים למצוא שירחיקו את הפרעושים והקרציות מהכלבים שלנו. אם חומר מסוים לא מסייע, ניתן לרכוש סוג אחר כיוון שהטפילים מפתחים לחומרים עמידות (בדומה לאנטיביוטיקה), צריך גם לבדוק את האפשרות שהאזור שבו נמצא הכלב (בית או חצר) נגוע בטפילים ויש לבצע הדברה סביבתית.


המלצות

ניתן לנקוט בפעולות מנע קבועות, כנגד הטפיל על ידי רכישת תכשירים נכונים לכלב. עם זאת יש לבחון היטב את ההוראות על התכשיר. פעולות אלו ניתן לבצע באופן שוטף ולא להמתין שהטפיל יימצא על גופו של הכלב. עם זאת, ראוי לציין כי פרווה קצרה אינה חסינה, כנגד טפילים אלו אך קל לנו לזהות ולראות אותם כאשר הכלב מסופר. מומלץ ללא כל קשר לסוג הפרווה או לסוג הכלב, לבצע פעולות הדברה משמעותיות מידי זמן, שכן תספורת כלבים לחברכם האהוב לא פוטרת אתכם מהמשך טיפול חם ומסור ויותר מכול – אחראי. 

 

 

 

 

 

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר